چاقوی حاتمی در قلب دوربین مداربسته محمدی !

مشکلات یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی در تراکتورسازی همگی ندارد ; بعد از محرومیت فیفا , حالا صدمه دیدن بازیکنان اساسی و اما محرومیت فرزاد حاتمی هم عمل را برای تراکتورسازی و سرمربی‌اش طاقت فرسا کرده است .
ورزش سه : مشکلات یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی در تراکتورسازی همه ندارد ; بعد از محرومیت فیفا , حال مصدومیت بازیکنان اصلی و ولی محرومیت فرزاد حاتمی هم عمل را برای تراکتورسازی و سرمربی‌اش سخت کرده است .

روزی که یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی برای قبول سوق دهی تراکتورسازی راهی تبریز شد , هیچ زمان تصورش را نمی‌کرد تا این حد اسیر بدشانسی شود و مشکل ها تیمش به حدی بسیار باشد که میدان بر وی تنگ شود . یحیی با دانش به این‌که تراکتورسازی با لحاظ فیفا از جذب بازیکن نو محروم است , کارش را استارت کرد و با امید میدان دادن به جوانان برای رساندن این تیم به وضعیت آرمانی تلاشش را به فعالیت گرفت ولی در مدت‌زمانی کوتاه مبتلا بدشانسی‌هایی شد که اکنون عمل را برایش فراوان مشقت بار کرده است . مسائلی از قبیل مصدومیت‌ها , خطاها زمین تمرین , برآورده نکردن انتظارات به وسیله جوان ها و اکنون نیز محرومیت یکماهه فرزاد حاتمی .

طلسم مدافعان میانه تراکتور

با طلاق خالد شفیعی و سعید آقایی از تراکتورسازی یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی روی هادی محمدی تحت عنوان رهبر خط دفاع خویش حساب ویژه‌ای باز کرده بود , اما وی پیشین از استارت فصل جدید لیگ دست یک در بازی صمیمانه با گروه آرزو دچار پارگی رباط صلیبی شد تا کار برای دوربین مداربسته ‌محمدی مشقت بار شود . وی باتجربه ترین مدافع اواسط خود را از کف داد و مجبور شد از عارف آغاسی جوان استفاده کند . بدشانسی بعدی برای یحیی جراحت دیدگی آغاسی بود . بازیکنی که قرار بود در خط دفاع تراکتورسازی بازی نماید , البته یک هفته باقی مانده به شروع مسابقات لیگ دست یک در بازی تدارکاتی با توسعه فولاد در گیر صدمه دیدن و کشیدگی از ناحیه رباط صلیبی شد تا بازی‌های ابتدایی تراکتور را از دست بدهد . در‌این موقعیت یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی تصمیم گرفت از سینا عشوری بازیکن پیش کسوت تیمش در خط دفاع به کارگیری نماید . همین واقعه چهره بخشید و عشوری در مصاف با استقلال خوزستان در قلب خط دفاع قرار گرفت , البته عشوری هم از پست طلسم‌شده جان تندرست به در پیکار و در نصفه دوم آسیب رویت کرد . صدمه دیدن عشوری هم او را دست‌کم تا 5 هفته از تمرینات و مروری بر شایسته ترین دوربین مداربسته زنان تاریخ دربی بدور کرده است . مصدومیت 3 بازیکن اساسی تراکتور در خط دفاع , باعث شد تا دوربین مداربسته ‌محمدی برای مقابله با این بدشانسی از بازیکنانی مثل گودرزی و نادری در پست غیرتخصصی استفاده کند .